Zapraszamy na wyjątkową praktykę w czwartek i piątek 28.02 - 01.03

Odwiedzi nas DANA - nauczycielka w stylu Jivamukti.
Ukończyła kurs nauczycielski z certyfikatem 800h w Nowym Jorku i egzaminem na poziomie Advanced Board.
Muzyka - jedna z jej największych pasji - jest ważnym narzędziem w tej metodzie.
Przygotuj się na, intonowanie, oddychanie, poruszanie się w rytmie oddechu i pot :-)

CZWARTEK 28.02

18.00-19.30 PRAKTYKA W STYLU JIVAMUKTI Energetyczna praktyka według 5 zasad Jivamukti: shastra (pismo), bhakti (oddanie), ahimsa (dobroć), nada (muzyka), dhyana (medytacja)

20.00-21.30 PODSTAWY VINYASA JOGI Szczegóły wypełniają nasze życie, ale zwykła nić vinyasy często pozostaje nieuchwytna. Kiedy wybieramy świadomą intencję i nauczymy się, jak zachować zgodność z tą intencją, niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy rozproszeni przez świat zewnętrzny, proces praktyki przebiega tak, jak powinien. Vinyasa jest sanskryckim słowem, które można przetłumaczyć jako "uporządkowane sekwencje zdarzeń". Abyśmy mogli bezproblemowo poruszać się poprzez zestaw wydarzeń, bez względu na to, czy na naszych matach, czy w "prawdziwym świecie" niezbędne jest poznanie narzędzi, które pomagają pozostańmy w zgodzie z naszą intencją.

PIĄTEK 01.03

18.00-19.30 PRAKTYKA ASAN ODWRÓCONYCH Asany odwrócone dają nam przerwę od naszego regularnego postrzegania świata. Tego typu postawy są bardzo silne - wzmacniają ciało, dając ogromną zdolność koncentracji, wymagając naszego pełnego skupienia. Odświeżanie całego systemu. Spróbujemy przybliżyć się do stania na głowie i stania na rękach poprzez zabawne, ale świadome podejście. Dam wam wgląd w moje najlepsze techniki i ćwiczenia, które przygotowują mnie do praktykowania bezpiecznej asan odwróconych. A przede wszystkim: będziemy się dobrze bawić!

20.00-21.30 PRAKTYKA W STYLU JIVAMUKTI Energetyczna praktyka według 5 zasad Jivamukti: shastra (pismo), bhakti (oddanie), ahimsa (dobroć), nada (muzyka), dhyana (medytacja)

ZAJĘCIA BĘDĄ PROWADZONE W JĘZYKU ANGIELSKIM.
Konieczność rezerwacji miejsc.
Rezerwacji dokonujemy osobiście, telefonicznie lub mailowo.
Opłata jest potwierdzeniem rezerwacji. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt.
Dane kontaktowe: Dom Kultury Jogi tel: 502 755 650 e-mail: kontakt@domkulturyjogi.pl
Nr konta PKO BP S.A. 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101

Koszt :
1 zajęcia – 70zł, 2 zajęcia – 120zł, 3 zajęcia – 150zł, 4 zajęcia – 160zł

Dla posiadaczy ważnego karnetu DKJ zniżka 10zł od każdych zajęć.