Zapraszamy na Tradycyjny Masaż Tajski

Masaż tajski jest nakierowany na całościową pracę z ciałem, dostrzega również centra i kanały energetyczne, którymi płynie energia witalna. Tak rozumiany, przestaje być tylko zestawem technik a staje się procesem. który wspiera odnajdywanie wewnętrznej równowagi i daje długotrwałe rezultaty.
Masaż wykonywany jest na macie, osoba masowana jest ubrana w wygodny strój, w którym czuje się swobodnie. Techniki dostosowywane są indywidualnie, dlatego nie ma przeciwwskazań ze względu na stan zdrowia czy wiek. Masaż w zmodyfikowanej wersji jest korzystny dla kobiet w ciąży.

Masaże w Domu Kultury Jogi będą wykonywane po uprzednim ustaleniu terminu pod numerem : 605 951 605 (preferowany dzień - sobota)
Cena regularna : 120zł - 1h i 150zł - 1,5h
Dla osób z ważnym karnetem DKJ : 105zł - 1h i 125zł - 1,5h

Serdecznie zapraszamy!

Justyna Virmani Z wykształcenia teolog i filozof, z pasji terapeuta masażu tajskiego.
"Studia religioznawcze i filozoficzne pozwoliły mi nabyć ogromną wiedzę o kulturach Zachodu i Wschodu. Poprzez liczne podróże również do Azji wiedza teoretyczna stała się wiedzą praktyczną. Spotkania z ludźmi i ich kulturą nauczyły mnie pokory a także zrozumienia i akceptacji tego, co nam ludziom Zachodu niekiedy wydaje się być niezrozumiałe.
Prawie 10 lat temu podczas pierwszej podróży do Tajlandii doświadczyłam dobroczynnych właściwości masażu tajskiego. Przez kolejne cztery lata skupiałam się na praktyce jogi i świadomej pracy z ciałem, w 2011 roku zdecydowałam o rozpoczęciu nauki masażu u Hani Lubek w szkole masażu yeshe nuad, z którą jestem związana do dnia dzisiejszego. Studiowałam również w Tajlandii ( Loi Kroh, Pichest Boonthoome ) oraz w Europie ( Bob Haddad, Ralf Marzen ). Swoją wiedzę poszerzam o warsztaty z Bioenergetyki ( Vicki Malo ) i Akupresury tajskiej ( Noam Tyroler).
Jestem również akredytowanym terapeutą masażu tajskiego w amerykańskiej organizacji Thai healing alliance international."