Zajęcia Oddechowe

TRANSFORMACJA ODDECHEM - to nowy cykl zajęć, na które zapraszamy Was do Domu Kultury Jogi począwszy od 17 października w godz.16.15 - 17.30
Zajęcia oddechowe w nurcie Transformacyjnego Oddychania to grupowa praktyka otwartego oddechu połączonego. Oddychamy koncentrując się na byciu w głębokim kontakcie z sobą samym oraz w relacji z innymi uczestnikami grupy.
Oddech przynosi życie. Łączy ciało, umysł i ducha, by uwolnić z napięć na poziomie fizycznym, z ciężaru emocjonalnego oraz ograniczających przekonań. To doświadczenie oddechu, które jest zupełnie inne niż podczas praktyki pranayamy.
Spotkanie prowadzone jest z nastawieniem na relacyjność, w zgodzie z duchem filozofii i psychoterapii Gestalt. Oprócz praktyki oddechu, będziemy pracować z punktami akupresurowymi, afirmacjami, intencją, elementami ruchu oraz dźwiękiem.
Zajęcia poprowadzi Pawel Jurdeczka
Zapisy poprzez system www.online.domkulturyjogi.pl