Wieczór Księżycowy 21.08.2021 godz.18.00

W sobotę 21 sierpnia, tuż przed pełnią,
zapraszamy na praktykę Sekwencji Księżycowej!

To łagodna forma Vinyasy przeznaczona dla każdego.

Może być wsparciem lub uzupełnieniem dla regularnej praktyki dynamicznych stylów jogi, mogą ją wykonywać kobiety podczas menstruacji czy też, przy wykorzystaniu alternatywnych wersji asan, w trakcie ciąży.
Jest idealna na czas tzw. moondays- pełni lub nowiu Księżyca.
Pracuje głównie w obszarze bioder, dolnej części kręgosłupa i brzucha.
Wzmacnia kolana i kostki, odciąża szyję, ramiona i nadgarstki.

Praktykę rozpoczynamy krótką medytacją i Chandra Namaskar - Powitaniami Księżyca. Kolejne pozycje rozpoczynamy od lewej strony a przejścia między nimi wykonujemy na leżąco. Przymknięte oczy pomagają nam kierować zmysły do wewnątrz, być bardziej wsłuchanym w swoje ciało.

Fazy Księżyca w dużym stopniu wpływają na zmiany zachodzące na poziomie ciała i emocji. Praktykujący może być spięty i niespokojny w czasie pełni, wyczerpany oraz przygnębiony w czasie nowiu. Zwracając uwagę na fazy Księżyca, poruszając się wraz z falą przypływów i odpływów także w praktyce Jogi, możemy mądrze gospodarować swoją energią.

Udział w zajęciach w cenie 40zł. Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji.
Zapisy osobiście, telefonicznie lub mailowo.
T 502 755 650 e-mail: kontakt@domkulturyjogi.pl