Weekend z Kathariną Middendorf 30.06 - 01.07

Serdecznie zapraszamy na warsztat według szkoły Yoga Nivata z autorką książek m.in. „Sunnymoon-Yoga” (wydaną w j.polskim pt ”Joga słońca i księżyca”) oraz „Das kleine Chakren-Handbuch”(PL „Mały podręcznik czakr”)

WARSZTAT I – Sobota 30.06.2018 godz.12-14.30
„Tajemnicza Siódemka – Warsztat o Czakrach”
Czakry są tajemnicze - tak jak nasza osobowość. Czakry są kolorowe - jak i my. Ani czakr, ani naszej osobowości na pierwszy rzut oka nie widać, a przecież czujemy, je istnieją. I dokładnie to jest najciekawsze: połączyć ze sobą czakry i osobowość. Dzięki temu możemy wiele nauczyć się o swojej własnej wyjątkowości, a także o wyjątkowości innych. Może nam to pomóc odnaleźć wewnętrzną i coraz większą spójność w odniesieniu do siebie samych i do innych ludzi.
Czekają na Ciebie wspaniałe yoga flows (jogiczne układy) w formie mini sekwencji, umożliwiające subtelny a jednocześnie głęboki wgląd w siebie, zapewniając przy tym wiele radości.

WARSZTAT II – Niedziela 01.07.2018 godz.12-14.30
„Pozdrowienie Gwiazd – Nivata Namaskar”
Pozdrowienie gwiazd jest odą skierowaną do centrum. Masz szansę bezpośrednio zwrócić się do swojego wnętrza, będąc Tu i Teraz. Ponadto pozdrowienie gwiazd porusza się w obszarze zasad dla Shivy i Shakti. Powtarzając sześć podstawowych pozycji po dwa razy w każdym cyklu, odwracasz się we wszystkich czterech kierunkach świata.
W warsztacie „Nivata Namaskar” czeka na Ciebie pozdrowienie spokoju (ciszy) tak piękne, jak same gwiazdy: błyszczące, subtelne, geometryczne. Jednocześnie oddziałuje ono jak sporych rozmiarów mudra i jak energetyczna pieczęć. Każda pojedyncza pozycja reprezentuje zmysłową mudrę, pozwalającą uspokoić grę energii.

Każdy warsztat składa się z części teoretycznej, praktyki oraz czasu na pytania , rozmowę, i oczywiście poczęstunek 
Warsztaty prowadzone w języku angielskim.
Koszt pojedynczego warsztatu to 80zł, a koszt całości 140zł.
Rezerwacji dokonujemy osobiście, telefonicznie lub mailowo.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50zł.
Dane kontaktowe: Dom Kultury Jogi Julia Durkiewicz
tel: 502 755 650 e-mail: kontakt@domkulturyjogi.pl
Nr konta PKO BP S.A. 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101