Warsztaty Masażowe

Walentynki zdają się być dobrą okazją by przypomnieć sobie jak warto jest pielęgnować poczucie bliskości.
Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Masażowe:
• Żeby poznać podstawowe techniki masażu tajskiego, dzięki którym możemy dać rozluźnienie partnerowi/partnerce.
• Żeby spróbować dotknąć się w inny sposób niż te, które mamy już dobrze rozpoznane.
• Żeby poćwiczyć słuchanie drugiej osoby, tego, co jej służy.
• Żeby spędzić jakościowy czas w uważności.

Niedziela 12 lutego 2023 godz. 11.00-14.00

Zapraszamy do udziału duety dorosłych (pełnoletnich) osób. Możesz przyjść z siostrą, bratem, przyjaciółką, partnerką/partnerem. Ważne, że się znacie, macie gotowość na wzajemny dotyk, z uważnością i poszanowaniem granic drugiej osoby. Pospacerujemy (dłońmi) po ciele od stóp do głowy.

Jak się przygotować?
Dobierz się w dobry duet z kimś znajomym. Zjedz lekki posiłek na godzinę przed zajęciami. Weź ze sobą wygodny strój (leginsy, dresy, bluza, bez dużych suwaków i guzików) i koniecznie umyj stopy, weź ciepłe skarpety albo kapcie :) Będzie możliwość skorzystania z szatni. Stanowiska będą dla Was przygotowane z mat i koca, ale zachęcam, żeby przynieść swoją małą poduszkę i koc - i urządzić się przytulnie na swojej „wyspie”.
Warsztaty to będą podstawy podstaw.
Jeśli masz masażowe doświadczenie – to mogą nie być zajęcia dla Ciebie.

It's an English friendly event. The main launguage is Polish, but you may participate and follow my lead by repeating the moves and ask questions in English. :)

Prowadząca:
Masaż jest dla mnie darem. Wzajemnym. Wymianą energii. Fascynuje mnie to, jaką moc ma dotyk. Ukończyłam kurs intuicyjnego masażu tajskiego w Polsce i kurs terapeutycznego masażu tajskiego w Tajlandii. Wykonuję masaże całego ciała, oraz cudownie relaksujący japoński lifting twarzy – kobido. Warsztatami masażowymi chcę Was zabrać w podróż do odkrywania mocy dotyku i magii naszych dłoni.
Gosia Kuzdra


INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Maksymalna liczba uczestników: 7 duetów
Inwestycja: 250 zł za duet (2 osoby)
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Zgłoszenia proszę wysyłać mailowo na adres tigertouch.kontakt@gmail.com – po informacji o dostępności miejsc i podaniu danych do przelewu, osoby zapisujące się na zajęcia mają 3 dni robocze na wpłatę bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100 zł za duet. Pozostałą część opłaty (150 zł za duet) wnosimy na miejscu przed zajęciami (płatność tylko gotówką).
Proszę o podanie w treści maila danych: imiona i nazwiska oraz numery telefonów osób stanowiących duet warsztatowy.

Bezpieczeństwo:
Do udziału w zajęciach zapraszam osoby w dobrej formie fizycznej, bez urazów ortopedycznych czy świeżo po urazach. Pamiętajcie, że to nie masaż leczniczy (a ja nie jestem lekarką), to warsztat pracy z dotykiem w celach relaksacyjnych.

Rezygnacja:
W przypadku rezygnacji z uczestnictwa (niezależnie od przyczyny) - wpłacona kwota rezerwacyjna 100 zł nie ulega zwrotowi. Jest możliwość przekazania komuś znajomemu swojej rezerwacji.
Jako organizator zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku, gdy nie zbierze się wymagana minimalna liczba 3 duetów. W razie takiej sytuacji - zobowiązuję się powiadomić o tym uczestników najpóźniej na 2 dni przed planowanym terminem warsztatów oraz zwrócić wniesione już opłaty.