Warsztat Kobieca Droga Tao, Sobota 27.05.2017 w godz.16-18

Według filozofii Tao kobiety są wewnątrz Yang- silne, twarde a na zewnątrz Yin- delikatne, miękkie, a więc dokładnie odwrotnie niż mężczyźni. Jeśli rozpoznajesz własne potrzeby i nie boisz się eksperymentowania - zapraszamy na spotkanie, na którym poznasz proste i skuteczne ćwiczenia z dziedziny Tao. Ćwiczenia wzmacniające wewnętrzną siłę.
Filozofia taoistyczna wiąże się ściśle z Tradycyjną Medycyną Chińską, wedle której warunkiem zachowania zdrowia jest równowaga i swobodny przepływ energii. Przygotuj się na proste ćwiczenia o dużej mocy - m.in. wypośrodkowania, uwolnienia serca czy oddychania kości. Dodatkowo na naukę automasażu ważnych dla kobiecego zdrowia punktów na ciele.
Jeśli otwarta jesteś na samoobserwację, zbieranie doświadczeń oraz praktycznych narzędzi by uzdrawiać siebie i innych to spotkanie jest dla Ciebie!

Warsztat poprowadzi Beata Ziemowska, od ponad 10 lat praktykuje jogę. Prowadzi zajęcia ashtangi, yin yogi i sekwencję księżycową. Mama trójki dorosłych dzieci. Fotografuje, medytuje, osobiście doświadcza dobrodziejstw płynących z ćwiczeń tao. Zafascynowana tym, jak różne sposoby pracy z ciałem pomagają nam odkrywać i przekształcać swoje wnętrze. I obserwować, jak dzięki temu wpływamy na świat .

Miejsce:
Dom Kultury Jogi, Poznań ul. Nowowiejskiego ¾

Koszt warsztatu:
60zł, dla osób z ważnym karnetem Domu Kultury Jogi 50zł
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Serdecznie zapraszamy!