Poczuj. Wprowadzenie do tantrycznej pracy z ciałem 10.04.2022 godz.12.00-15.00

Ciało ludzkie posiada swoją wrodzoną mądrość i zasoby, które możemy z powodzeniem wykorzystać w powrocie do siebie, do czucia, do równowagi.

Zapraszamy serdecznie na warsztat, który dzięki praktykom tantrycznej pracy z ciałem wesprze Cię w otwarciu się na odczuwanie. W bezpiecznym kręgu i przestrzeni stworzymy głębszą więź z własną cielesnością. Odbudujemy zaufanie do zmysłów. Korzystając z dobrodziejstw dotyku, oddechu i spontanicznego ruchu wzbudzimy potencjał do uzdrawiania relacji ze swoim ciałem i otoczeniem.

Podczas warsztatu będziemy:
• praktykować sztukę świadomego, obecnego i czułego dotyku
• otwierać ciało na odczuwanie błogości i przyjemności poprzez taniec spontaniczny
• zwiększać poziom energii życiowej za pomocą praktyk oddechowych
• łączyć się z przestrzenią serca

Zabierz ze sobą:
• opaskę na oczy
• wygodny i swobodny strój
• dobry nastrój
• otwarte serce i głowę

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacji dokonujemy osobiście, telefonicznie lub mailowo.
T 502755650
kontakt@domkulturyjogi.pl
Koszt: 150zł (wpłata jest potwierdzenim rezerwacji)

Dane do wpłat:
Dom Kultury Jogi 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101

Prowadzący:
Anna Anastazja
Potrzeba poznania siebie pchnęła ją w kierunku poszukiwań, które pozwoliły jej na połączenie wiedzy duchowej z psychologią akademicką.
Fascynuje ją wielowymiarowa praca z seksualnością człowieka. Jest psycholożką, która w swojej praktyce praktyce wykorzystuje tantric body work, medytację oraz świadomą pracę z oddechem.

Piotr Blue
Bodyworker, masażysta, lightworker z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się pracą z umysłem z poziomu ciała, który często sabotuje nam możliwości rozwoju. Prowokuje do uruchamiania wewnętrznej mocy i wdrażania jej w życiu codziennym. Jest przekonany, że ciało ludzkie jest kluczem do transformacji w przestrzeni serca.
Pracuje indywidualnie i grupowo.
Jego narzędziami w pracy indywidualnej są: sesje transformującego, uzdrawiającego masażu Lomi Lomi i Holistycznego Masażu Tantrycznego. Zajmuje się szkoleniem bodyworkerów i masażystów, których inspiruje do połączenia swoich narzędzi pracy z własnymi, indywidualnymi talentami.