Oddech Transformacyjny z intencją na rok 2023

Przełom końca i początku roku to naturalny moment podsumowań, określania kierunków i wyznaczania celów. Zastanawiając się nad wydarzeniami minionego roku oraz planując aktywności i cele na ten kolejny najczęściej odwołujemy się do naszego intelektu. Co mi się udało, a co nie? Na czym mi zależy? Co jest ważne? Co chcę zmienić? Jak mam to zrobić? Z rozpędzonego pytaniami umysłu trudno jest odwołać się do czucia emocjonalnego i wewnętrznego przewodnictwa.

Ten kto kiedykolwiek odważył się iść ścieżką realizacji swoich marzeń wie, że prędzej czy później pojawią się pewne przeszkody na drodze do ich urzeczywistnienia. To nie powinno nas zrażać. Jeśli jednak już na linii startu staniemy ze źle ustawionym kompasem, szanse na spełnienie marzeń będą nikłe. Zamiast tego możemy poczuć frustracje i rozgoryczenie, że “znowu nie wyszło”.

CELE I PLANY WYZNACZONE Z POZIOMU INTELEKTU TRUDNO JEST REALIZOWAĆ, JEŚLI NIE WSPÓŁGRAJĄ ONE Z NAMI RÓWNIEŻ NA TYCH MNIEJ DOSTĘPNYCH WARSTWACH - na planie emocjonalnym i subtelnym.

CO UMOŻLIWIA ODDECH?

Oddech łączy. Jest skorelowany z tym, jak się czujemy, w jaki sposób myślimy, jaką przybieramy pozycję ciała. Oddech jest pomostem pomiędzy tym, co świadome i nieświadome, pomiędzy postrzeganiem lewo- i prawopółkulowym. Oddychając w sposób otwarty zyskujemy połączenie pomiędzy ciałem, umysłem oraz duchem. Z tego miejsca świadomości możemy dostroić nasz życiowy kierunek do głębokich rytmów w nas samych. Również tych subtelnych, których nie byliśmy wcześniej świadomi.

Pozwól, aby Twój oddech wsparł Cię w odkrywaniu tego, co naprawdę ważne na ten moment w Twoim życiu. Daj sobie rok spójny z Twoim sercem.

DLA KOGO?

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli:
- Masz już pomysł na siebie na 2023 i chcesz dostroić istniejące już cele, plany lub marzenia do swojego serca i wewnętrznego przewodnictwa
- Nie masz jeszcze intencji lub celów na 2023 rok, ale chcesz nadać kierunek swojemu życiu poprzez odkrycie intencji dla siebie na nadchodzące 12 miesięcy
- Zależy Ci, żeby wyznaczyć kierunek na Nowy Rok w zgodzie z Twoją wewnętrzną prawdą
- Zależy Ci na spójności wewnętrznej, tj. synchronizacji swojego intelektu, emocji (serca) oraz ducha podczas planowaniu kolejnego roku
- To, co pomaga Ci w trudnych momentach na drodze do realizacji marzeń, to dostęp do intuicji, oparcie w sobie czy Wyższej Sile, która Cię prowadzi

CO NA WARSZTACIE?
- 4h pracy warsztatowej
- Praca indywidualna oraz w mniejszych grupach
- Wsparcie 2 prowadzących - trenera oddechu oraz psychoterapeutki Gestalt
- 1.5 godzinna sesja oddechowa w nurcie oddechu transformacyjnego zorientowana na określenie intencji na Nowy Rok
- W ramach sesji oddechowej praca z punktami akupresurowymi, afirmacjami oraz dźwiękiem
- Omówienie sesji oddechowej umożliwiające integrację tego doświadczenia

ORGANIZACJA
- Termin: 07.01.2023 w godzinach 14:00-18:00
- Miejsce: Dom Kultury Jogi w Poznaniu
- Cena: 320 zł/os

Liczba uczestników: max 16 osób
Zapisy: kontakt@domkulturyjogi.pl

KTO PROWADZI WARSZTAT?
- Pawel Jurdeczka
Pracą z oddechem zajmuję się od kilku lat. Od kilkunastu lat eksplorowałem również różnego rodzaju formy pracy terapeutycznej i około terapeutycznej Zdecydowałem się na oddech. Noszę tytuł Yogabody Breach Coach oraz Transformational Breach Intern. Uczyłem się od takich nauczyciel jak: Lucas Rockwood (Pranayamy), Linnea Beek Hansen oraz Eugenia Altamira (Transformational Breath). Ukończyłem kursu umiejętności interpersonalnych oraz podstaw pomagania (psychologiczneg) organizowanego przez Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Oddech, który proponuję ma swoje korzenie w modalności Oddechu Transformacyjnego, ale nim do końca nie jest. Integruję wiedzę i doświadczenia Gestaltowe, tak aby oddychanie było doświadczeniem relacyjnym i cielesnym. Więcej na: www.tribeoflife.com.

- Zuzanna Czerwińska
Jestem antropolożką kultury oraz certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. W pracy terapeutycznej staram się łączyć wiedzę z różnych dziedzin. Patrzę na człowieka w sposób całościowy, biorąc pod uwagę jego jednostkowy fenomen oraz kontekst, w którym żyje. Najważniejszy jest dla mnie jednak autentyczny, żywy kontakt z drugą osobą – patrzeć i widzieć, słuchać i słyszeć, być. Jestem przekonana, że to właśnie relacja terapeutyczna jest najistotniejszym czynnikiem leczącym w psychoterapii. Pracuję z osobami dorosłymi w terapii indywidualnej. Jestem też członkiem zespołu Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Gestalt, gdzie prowadzę zajęcia ze studentami szkolącymi się do zawodu psychoterapeuty. Więcej na: https://zuzannaczerwinska.pl.