Odżywiający element ziemi - warsztat Tao Joga 26.09 godz.13-15

Spotykamy się porze późnego lata, kiedy Natura obdarza nas ciepłem i obfitością.
To czas zbiorów ale też kumulowania i przetwarzania zapasów na czas zimy.

Jego istotą jest zatrzymanie w chwili obecnej, wypośrodkowanie i uziemienie. Spróbujemy więc zatrzymać się w Środku, który nie jest ani Yin ani Yang, jest momentem przejścia od światła, ciepła i rozrastania ku Słońcu, do ciemności, chowania się i zamykania w sobie.
Do Ziemi możemy zarówno oddać wszystko, co nam nie służy, ponieważ ona to przyjmie i przetworzy, jaki i pobierać od niej życiodajną energię, którą hojnie nas karmi.
Podczas warsztatu wykonamy ćwiczenia, które odżywią nasz wewnętrzny element Ziemi, wzmocnią organy i drogi energii, które z nim rezonują. Ćwiczenia, które pozwolą nam bardziej skupić się na momencie przejścia i nadejścia nowego etapu a także pogłębią umiejętność zachowania doskonałej równowagi i stabilności w każdej sytuacji.
Wzmacniając Element Ziemi w sobie, tworzymy nie tylko poczucie własnego bezpieczeństwa i obfitości ale i więcej współodczuwania i przychylności dla innych.

Warsztat poprowadzi Beata Ziemowska

Zapisy osobiście, telefonicznie: 502 755 650 lub mailowo: kontakt@domkulturyjogi.pl
Udział w cenie 40,- PLN
Płatność: gotówka w siedzibie Domu Kultury Jogi lub przelewem na konto nr 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101