Magiczne dłonie - Rodzinne warsztaty masażowe 8 czerwca 12.00-13.30

Dotyk pomiędzy rodzicami i dziećmi to jedna z najbardziej naturalnych sytuacji od narodzin.
Przytulamy się, łaskoczemy, a czasem walczymy na poduszki. Poszukajmy razem różnych rodzajów dotyku i tego, jakie wrażenia może przynieść dzieciom i rodzicom. Podczas zajęć skorzystamy z technik masażu tajskiego i naszych najlepszych (pod)ręcznych narzędzi masażowych. Może się okazać, że wszyscy mamy MAGICZNE DŁONIE
Będziemy uczyć się wzajemności. Rodzic będzie masował dziecko, a dziecko będzie miało potem okazję odwdzięczyć się mamie czy tacie. Nasz cel to kontakt, relaks i zabawa.

Organizacyjnie:
Zajęcia potrwają 90 min.
Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój, np. dresy lub getry i t-shirt, bez suwaków i dużych guzików. Przynieście ze sobą ulubioną poduszkę (rozmiar „jaśka” wystarczy).
Dobrze będzie, jeśli skończycie śniadanie do godz.11.00, żeby leżenie na brzuchu było komfortowe. Jeśli macie energiczne dziecko – może warto dać mu szansę wybiegać się od rana, aby było gotowe na chwilę bezruchu.
Warto przyjść kwadrans przed zajęciami, żeby oswoić przestrzeń i przebrać się w wygodny strój (szatnie są dostępne).
W zajęciach biorą udział pary: dorosły + dziecko w wieku 7-12 lat.

Zgłoszenia: Gosia Kuzdra 692 478 144 / kuzdragosia@gmail.com
Cena za parę dziecko+dorosły - 80 zł

Prowadząca:
Gosia Kuzdra: masuje, chodzi do kina i na jogę – w różnej proporcji, zależnie od momentu w życiu. Mama Agnieszki i Weroniki, które mają spory wkład w scenariusz tych zajęć! Ukończyła kurs intuicyjnego masażu tajskiego w Polsce i kurs terapeutycznego masażu tajskiego w Chiang Mai.