Koncert ODWOŁANY ze względów organizacyjnych

KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH
Zapraszamy na niezwykłą muzyczną, duchową kryształową podróż.

Kąpiel w dźwiękach mis kryształowych i gongów to niezwykła forma koncertu, który wprowadza uczestników w stan relaksu i równowagi. Przywraca przy tym harmonię wewnętrzną, a także daje spokój i rozluźnienie. Podczas koncertu misy emitują wibrację o różnych częstotliwościach, a harmoniczne tony wprowadzają mózg i całe ciało w stan głębokiego odprężenia. Odczuwamy dzięki temu stabilizacje emocji, a umysł osiąga spokój. To wędrówka w świat wibracji, obrazów, poruszeń emocjonalnych oraz doznań w ciele i poza nim. To doskonały sposób na zregenerowanie sił i wyciszenie się.
Koncert poprowadzi :
Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 500 koncertów w Polsce i zagranicą.

Więcej info na :
www.krysztalowyportal.pl

Podczas koncertu dodatkowo wykorzystuję takie instrument jak : misy zen, shrutibox, bębny szamańskie, dzwonki Koshi, kije deszczowe oraz wspieram muzyczną przestrzeń swoim głosem śpiewając mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata.
Podczas koncertu koncentrujemy się głownie na swoim sercu, ciele i obecności w " Tu i Teraz " dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert to nie tylko czas na relaks ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.
Wspieram ten proces poprzez terapeutyczne esencje "Aqua Medicina " są to kompozycje stworzone przeze mnie, na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living. Po koncercie będzie możliwość nabycia takich sprei.

udział : 40 zł
czas : ok.1,5 h

UWAGA : ilość miejsc ograniczona, miejsce na koncert gwarantuje wpłata w siedzibie Domu Kultury Jogi,
wymagane wcześniejsze zapisy pod nr tel Julia 502 755 650

(proszę o przesłanie imienia i adresu email : jeśli chcesz otrzymywać info o koncertach - z dopiskiem "koncert mis " )