Już za tydzień! Intensywne warsztaty z Andreą Lutz, 28 -29 styczeń 2017

Plan warsztatów
sobota:
09:15 - 09:45 Zazen*
10:00 - 12:00 lekcja prowadzona i pranayama
13:00 - 15:00 warsztaty
15:00 - 16:00 dyskusja
niedziela:
09:15 - 09:45 Zazen*
10:00 - 12:00 Mysore
13:00 - 15:00 warsztaty

"Only if the core is strong, we can find ease in the practice."
W czasie weekendowych warsztatów Andrea pokaże nam, w jaki sposób pracować nad oddechem i bandhami, żeby wzmocnić głębokie mięśnie tułowia ("core"). Dzięki temu nasza praktyka nabierze niezwykłej lekkości i miękkości. Nauczymy się jak wykorzystać ciężar ciała i grawitację do zwiększenia wewnętrznej siły i do pozbycia się napięcia w ciele.
Podczas sesji popołudniowych skupimy się na wygięciach do tyłu oraz na pozycjach równoważnych, praktyka będzie dostosowana do poziomu uczestników warsztatów. Wygięcia do tyłu pomagają usuwać napięcie związane z emocjami oraz niepotrzebny stres zarówno z ciała, jak i umysłu. Pozycje równoważne pomagają rozwijać wewnętrzną siłę, równowagę i spokój.
Andrea przekaże nam również sposoby na opanowanie bardziej wymagających asan. W sobotę po warsztatach będziemy mieć także czas na rozmowę na temat ashtanga jogi.
Warsztaty te przeznaczone są dla osób, które regularnie praktykują ashtanga jogę.

*Zazen (praktyka siedzącej medytacji) - zwiększy twoją zdolność koncentracji i uważności.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.
Koszt: 290 PLN
Koszt dla osób z ważnym karnetem w Surya Yoga: 250 PLN
Kontakt i zapisy: Magdalena Nowaczyk, tel. 668 182 057, info@surya-yoga.pl

Andrea Lutz, założycielka Ashtanga Studio Berlin
Andrea praktykuje jogę od trzydziestu lat, a ashtanga jogę od 1997 r. Podąża za tradycją Sri K. Pattabhi Joisa, przekazywaną dalej przez jego syna Manju P. Joisa i Nancy Gilgoff. W ostatnich latach praktykowała z nimi i uczyła się od nich obojga na wielu warsztatach i kursach nauczycielskich oraz podczas swoich wizyt na Maui (Hawaje), dokąd podróżuje co roku od 2006 r., aby uczyć się bezpośrednio od Nancy i pogłębiać swoją praktykę własną.
Andrea uczy jogi od 1995 roku, a w 2005 r. otworzyła w Berlinie swoją własną szkołę tradycyjnej ashtanga jogi. Andrea jest autoryzowana przez Manju P. Joisa, który to upoważnił ją do uczenia pierwszej (Primary), drugiej (Intermediate) i trzeciej (Advanced A) serii tradycyjnej ashtanga jogi.
Poza swoimi codziennymi zajęciami w stylu Mysore w Berlinie, Andrea prowadzi kursy nauczycielskie, warsztaty oraz wyjazdy z jogą do różnych miejsc w Europie. Posiada także głęboką wiedzę z dziedziny medycyny alternatywnej i fizjoterapii.