Joga słońca i księżyca - Warsztat jogi Nivata® z Kathariną Middendorf 06.02.2016, godz. 16:00 – 18:30

Z powitaniem słońca i księżyca – do wewnętrznej równowagi!

Powitanie słońca znane jest każdemu, kto miał do czynienia z jogą. Powitanie księżyca natomiast nadal pozostaje w cieniu, choć jest doskonałym uzupełnieniem powitania słońca. Wzmacnia ono bowiem pierwiastek kobiecy w każdym z nas - raczej introwertyczny i odprężony, a często i kreatywny. Powitanie słońca z kolei wspiera nasze cechy ekstrawertyczne, takie jak dążenie do celu i dynamizm.

W powitaniu słońca doświadczamy witalności, siły własnego serca i klarowności – odwołujemy się do górnych czakr. W powitaniu księżyca docieramy za to do naszych korzeni, naszych instynktów i umiejętności czerpania radości – poprzez doświadczanie dolnych czakr. Nasze obydwie strony. Jedna historia.
Dodatkowo warsztat jest impulsem do tego, żeby uwzględniać biegunowość energii słońca i księżyca w naszej codzienności, niezależnie od tego, czy będzie to praca zawodowa, czy nasza sfera prywatna. Zazwyczaj najczęściej definiujemy siebie samych poprzez jedną z doświadczanych jakości, a zaniedbujemy inne. Założycielka stylu jogi nivata® Katharina Middendorf uczy poprzez powitania słońca i księżyca podążania kompletną drogą, a więc integrowania w nas samych tych różnych biegunów.

Program warsztatów dopasowany jest do wszystkich poziomów zaawansowania.
Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z tematyką warsztatu, zapraszamy na stronę szkoły nivata® www.nivata.de (j.niemiecki) oraz na stronę wydawnictwa, które wydrukowało polską wersję książki Kathariny Middendorf: http://panta-rhei.com.pl.

Termin warsztatów: 06.02.2016, godz. 16:00 – 18:30. Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim.
Koszt: 50,- PLN (płatne: 50% przy rezerwacji miejsca, 50% w dniu warsztatów). Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

Zgłoszenia: T 502 755 650 lub kontakt@domkulturyjogi.pl

Serdecznie zapraszamy!

Tak oto sama autorka wspomina o warsztacie, który się u nas odbędzie :
http://yoga.nivata.de/sunnymoon-yoga-06-02-2006-polen/