Jivamukti Weekend z Rebecą Recatero 1.08.2021

Zajęcia Jivamukti XL
9.30 – 11.30
W tej rozszerzonej oraktyce będziemy mieli czas, aby skoncentrować się na stopniowym I delikatnym otwarciu naszych serc. Zaczniemy od ugruntowania, zharmonizowania i wejścia w teraźniejszość, abyśmy mogli znajdować przestrzeń i otwartość na to, co może nadejść. Stąd, z intencją w sercu, przejdziemy przez energetyczną i inspirującą praktykę asan, sprowadzając oddech, ciało i umysł w jedno miejsce. Budując stabilny fundament i udoskonalając nasze połączenie z ziemią, odnajdujemy spokój umysłu, pomagający nam reagować z otwartym sercem.

Warsztat Asan Odwróconych
12.30 - 15.00
Ten warsztat jej dla wszystkich praktykujących, którzy chcą zbudować stabilny I solidny fundament dla asan odwróconych i nauczyć się znajdować spokój, będąc do góry nogami. Skoncentrujemy się na pracy w staniu na głowie, przedramionach i staniu na rękach, zaczynając od znalezienia bezpiecznej podstawy i stopniowo zmierzając do podnoszenia się w każdej z tych pozycji. Zapraszamy osoby na każdym poziomie zaawansowania w praktyce, nawet jeśli nie masz doświadczenia w praktyce pozycji odwróconych, masz za sobą trudne próby lub towarzyszą Ci jakieś obawy, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie od podstaw.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim.
Koszt: Zajęcia – 70PLN
Warsztat – 120PLN
Całość – 160PLN
Rezerwacje: osobiście, telefonicznie lub mailowo. Ilość miejsc ograniczona. Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji.

Kontakt: Dom Kultury Jogi Julia Durkiewicz
T: 502 755 650 e-mail: kontakt@domkulturyjogi.pl
konto PKO BP S.A. 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101

Veganism is the easiest yoga practice I know.
Rebeca Recatero - Born in Madrid, she had her first experience with Jivamukti Yoga in Sydney, Australia.
The discovery of Yoga philosophy ignited a burning desire to transform and contribute to a harmonious coexistence between all. She trusts in the necessity for consistent, regular practice to experience and deepen the understanding of the common nature of all beings. In her teachings, she tries to raise awareness by creating a space that is progressive towards equality. Rebeca is dedicated to protecting animal rights and contributing to the benefit of all beings in some small way. Extending gratitude to her teachers and mentors Ruth Lauer-Manenti and Olga Oskorbina, she honours their teachings by continuing the flow of information. She is an 800h Advanced Certified Jivamukti teacher.