Indywidualne konsultacje psychologiczne

Magdalena Widłak-Langer
Lifestyle psycholog

Z wykształcenia i zamiłowania jestem psychologiem. Od zawsze interesował mnie człowiek i sposób w jaki funkcjonuje, jak również "tajemnice" satysfakcjonującego życia. Dzięki zdobytej wiedzy jak i doświadczeniu (pracowałam m.in. w Ośrodku szkolno-wychowawczym, Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, Rejonowej Wojskowej Pracowni Psychologicznej w Poznaniu, Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, agencjach reklamowych, międzynarodowych korporacjach jak również z klientami indywidualnymi) miałam okazję zetknąć się z ludźmi, którzy doświadczali niemal wszystkich stanów emocjonalnych, jakich może doświadczać człowiek. To pokazało mi, że wiek ma niewiele wspólnego z tym, jak człowiek radzi sobie z emocjami.

Emocje są fundamentem podejmowanych działań w życiu. Brak ich zrównoważenia wpływa nie tylko na pogorszenie ogólnego funkcjonowania (psychicznego i fizycznego) lecz również na pogorszenie relacji z najbliższymi, pogorszenie efektywności i relacji w pracy, a w krytycznych momentach prowadzi do poczucia braku sensu życia. Nikt nie ma możliwości wyłączenia emocji, kiedy nie są przychylne. Dlatego umiejętność pracy z emocjami, by działały na Twoją korzyść, jest drogą do dobrostanu psychicznego, zwanego szczęściem.

Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej, co oznacza, że w pracy z Tobą skupię się na Twoich mocnych stronach oraz na tym, co już dzisiaj możesz zrobić by poradzić sobie z trudnościami czy z dylematami z którymi do mnie przychodzisz. A wszystko po to, by w relatywnie krótkim czasie osiągnąć spokój i zamierzony efekt, nie wracając podczas każdej konsultacji do bolesnych doświadczeń z przeszłości.


Sposób w jaki pracuję
Prowadzę konsultacje indywidualne, konsultacje dla par (w tym para dziecko-rodzic) oraz treningi relaksacyjne w pięknej przestrzeni Dom Kultury Jogi.

Prowadzę wykłady, szkolenia i warsztaty dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Czynnie zajmuję się dziennikarstwem psychologicznym. Regularne publikacje pojawiają się na stronie: www.psychetee.pl, a także w wydaniach poznańskiego wydawnictwa Oficyna MM (magazyn “Sygnał”, magazyn “Przedszkole. Miesięcznik Dyrektora”). Moje publikacje pojawiły się m.in. w magazynie “Bankowo Najlepsi” oraz kilkakrotnie w: dwumiesięczniku “Magazyn Joga” czy na portalu “Joga ABC”, który prowadzi Maciej Wielobób.
Udzieliłam wywiadów lub komentarzy m.in. do "Głosu Wielkopolskiego", "Gazety Pomorskiej", "Własny biznes. Franchising".

Regularnie współpracuję z telewizją internetową ZdrowoMania TV, której tematyka skupia się na prowadzeniu zdrowego stylu życia (również w kontekście zdrowia psychicznego).


W czym mogę Ci pomóc?


Jeśli chcesz dowiedzieć się o więcej lub bezpłatnie korzystać z mojej wiedzy, zapraszam na stronę: www.psychetee.pl
oraz na profil na FB: Psyche Tee
Jeśli masz jakieś pytania napisz: psychetee@gmail.com lub zadzwoń: 796 649 232