Female Yoga, sobota 9 maja 12 - 13.30

Odkryj 7 pierwotnych sił swojej kobiecości
Katharina Middendorf w Domu Kultury Jogi

Sobota 9 maja godz.12.00 – 13.30 + Q&A

Katharina Middendorf - to znana w Niemczech instruktorka jogi, autorka książek, artykułów, filmów, podcastów z zakresu mindfulness oraz terapii dla par, twórczyni stylu Nivata® oraz założycielka szkoły Yogaschule Zehlendorf.
https://www.nivata.de/
https://www.yogaschule-zehlendorf.de/

Ostatnia książka Kathariny – „Female Yoga” (j.niemiecki) – zajmuje się zagadnieniem wyrażania swojej kobiecości w praktyce jogi, a więc w tradycji wywodzącej się od mężczyzn, pierwotnie służącej mężczyznom, a aktualnie tak bardzo popularnej wśród kobiet. W dzisiejszym świecie szacuje się, że 75% praktykujących jogę to kobiety. Jednocześnie najbardziej znane kierunki jogi zostały zapoczątkowane przez mężczyzn (Iyengar-Yoga, Ashtanga-Yoga, Anusara-Yoga, Yin-Yoga etc.).

Tak jak w swojej książce, podczas warsztatu Katharina poprowadzi nas ku kobiecemu aspektowi i sile SHAKTI. Nie jest to jedynie delikatnie zmodyfikowana praktyka, ale integracja tego, co kobiety wnoszą do naszego świata: siła, troskliwość, empatia, intuicja, zmysłowość, uznanie piękna kobiecości, a także olbrzymi pragmatyzm, nigdy nie gasnąca kreatywność – tak pomocna, żeby nawet w cięższych warunkach zachować bieg spraw. Wszystkich tych cech ludzkość potrzebuje dziś tak bardzo... Warsztat będzie podróżą przez swoją kobiecość w jodze, z pewnością także wzajemną inspiracją oraz drogą ku SHAKTI – świadomej, inteligentnej i niewyczerpanej sile życia.

Warsztat prowadzony w języku angielskim.

Koszt: 75zł
Rezerwacji dokonujemy osobiście, telefonicznie lub mailowo.
Potwierdzeniem rezerwacji jest bezzwrotna opłata.
Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt: Dom Kultury Jogi Julia Durkiewicz
tel: 502 755 650 e-mail: kontakt@domkulturyjogi.pl
nr konta PKO BP S.A. 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101