Certyfikowany Kurs Mindfulness 04 - 05.11.2017

Już w najbliższy weekend 4-5 listopada 2017r. rozpocznie się w Poznaniu Certyfikowany Kurs Mindfulness.
Zapraszamy do rejestracji i udziału.

Certyfikowany Kurs Mindfulness (Uważności) to 4 moduły szkoleniowe, które są odpowiednie dla początkujących, jak i wszystkich zainteresowanych praktyką uważności. Główny nacisk kładziony jest na praktyczny wymiar nabywania umiejętności, dlatego pomiędzy weekendowymi sesjami zadawane są zadania domowe, które obejmują regularne praktyki uważności, ćwiczenia codziennej uważności oraz prowadzenie dziennika. Całość kursu– cztery weekendowe spotkania, to pierwsza część szkolenia nauczycielskiego Mindfulness. Bez zrealizowania tego kursu nie można podjąć nauki w kolejnych częściach ścieżki nauczycielskiej. Certyfikowany kurs Mindfulness to 4 moduły szkoleniowe, które odbywają się średnio co dwa - trzy miesiące. Trwają pełen weekend (sobota – niedziela). Część zajęć odbywa się w grupie wszystkich uczestników, niektóre z nich są realizowane w małych, około 15 osobowych grupach.
Kurs ten, to również pierwsza część szkolenia nauczycielskiego Mindfulness. Dla zainteresowanych kontynuacją szkolenia nauczycielskiego - bez zrealizowania tego modułu nie można podjąć nauki w kolejnych częściach kursu.
Poszczególne moduły odbędą się:
04-05.11.2017r. Moduł Pierwszy: Stawanie się obecnym
03-04.02.2018r. Moduł Drugi: Praca nad rozkojarzeniem
28-29.04.2018r. Moduł Trzeci: Samoakceptacja
09-10.06.2018r. Moduł Czwarty: Podłoże odczuć i obserwator

PROWADZĄCY:
Anna Zubrzycki, Jane Negrych i Krystyna Boroń-Krupińska

MIEJSCE:
Dom Kultury Jogi, IV piętro budynku przy ul.Nowowiejskiego 3/4, Poznań

INFORMACJE DODATKOWE:
Wykłady będą po angielsku z tłumaczeniem na polski.
oferta promocyjna – wpłata do dnia 04.09.2017r. – 800zł
wpłata do dnia 16.10.2017r. – 850zł
wpłata po 16.10.2017r. – 900zł
Wysokość opłaty za kolejne moduły to 850 zł (razem około 3400zł). Płatność – za każdy moduł, miesiąc wcześniej.

Więcej o kursie pod linkiem: Certyfikowany Kurs Mindfulness
Wydarzenie na Facebooku: Facebook Event

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

OPŁATY:
Dane do przelewu znajdują się w formularzu rejestracyjnym.

FORMULARZ REJESTRACYJNY:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6HFItPtFo4BxSm_wOeKvwN_vkdFXjHYPXCNIQeCrgpx8hkw/viewform

Mindfulness Association UK jest organizacją non-profit, którą założył Rob Nairn, który jest odpowiedzialny za tworzenie programu kursów MBLC i CBLC, a także programu studiów magisterskich z zakresu uważności na Uniwersytecie w Aberdeen, w Szkocji. Mindfulness Association UK powstało, aby zapewnić wysoką jakość edukacji w obszarach uważności (Mindfulness), współczucia (Compassion) i wglądu (Insight).
Od 2014 roku w Polsce jest reprezentowane przez Mindfulness Association Polska, którego podmiotem odpowiedzialnym jest Fundacja Voices, założona przez Annę Zubrzycki.
Mindfulness Association jest rekomendowaną przez UK Network for Mindfulness-Based Teacher Training Organisations (www.mindfulnessteachersuk.org.uk ) organizacją szkolącą nauczycieli mindfulness i compassion.

Ukończenie certyfikowanego kursu Mindfulness, jest początkiem drogi szkolenia dla nauczycieli MBLC (Mindfulness-Based Living Course). Ukończenie wyżej wymienionego kursu nie upoważnia do prowadzenia 8-tygodniowych kursów MBLC.

Kolejny moduł szkolenia nauczycielskiego MBLC: Kurs Wprowadzający do Umiejętności Nauczania i Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli Mindfulness (MBLC), odbędą się w 2019 r.