Warsztat "Asana i Pranayama" Niedziela, 14.05.2017 g.10-16

„Asana i Pranayama”

W niedzielę 14 maja zapraszamy do Domu Kultury Jogi na warsztat dotyczący dwóch najbardziej istotnych punktów Hatha Jogi:
1. Praktykę asan poprowadzi Bartosz Furmaniak z wykształcenia fizjoterapeuta , z zamiłowania jogin. Praktykuje rzetelnie od 2007 roku. Prowadzi cykliczne zajęcia grupowe, indywidualne, w firmach nieprzerwanie od 2010 roku. Pasjonat jogi w ujęciu holistycznym. Inicjator Stowarzyszenia Miłośników Yogi, organizacji społecznej propagującej zdrowy styl życia i nauczającej jogi na bezpłatnym kanale edukacyjnym I.N.N.A YOGA: https://www.youtube.com/channel/UC0B2NKK6a7fGLZnRLJPaO9g/featured
Bartosz poprowadzi dla Nas praktykę ogólnorozwojową ze wskazaniem na najważniejsze asany wyselekcjonowane pod kątem funkcjonalnych możliwości człowieka.

2. O pranayamie opowie Nam i wyczerpująco opisze techniki pracy oddechowych Amrik Singh Paul, z zawodu inżynier elektryk, z zamiłowania praktyk i nauczyciel jogi. Od ponad 20 lat codziennie z pasją wykonuje ćwiczenia jogi klasycznej, a od ponad 13 lat specjalizuje się w praktykach oddechowych. Jogę poznał i praktykował w Indiach, gdzie się urodził i przez większość swojego życia mieszkał. Od wielu lat z sukcesem naucza indywidualnie wszystkich chętnych chcących poznać i praktykować ścieżkę jogi klasycznej w tym stosowania wyselekcjonowanych technik pranayamy. Najlepszą rekomendacją jest świetny stan zdrowia i rewelacyjna ogólna kondycja fizyczna i psychiczna prowadzącego mimo jego 72 lat życia.

I. Harmonogram dnia:
10:00 Praktyka Asan
13:00 Przerwa
13:30 Praktyka Pranayamy
15:30 Poczęstunek

II. Szczegółowy opis:
Adept warsztatów otrzyma kompleksowe umiejętności z zakresu praktyki asan i pranayamy.

Miejsce: Dom Kultury Jogi: Nowowiejskiego ¾, 61-731 Poznań
Data: 14.05.2017 r. godz. 10:00-16:00
Czas trwania: około 6 godzin
Wymagania: ogólna wiedza z zakresu jogi, mile widziane gruntowne przygotowanie.
Inwestycja: 235 zł przedpłata 65 zł

Ilość miejsc ograniczona, przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt. Rezerwacji dokonujemy osobiście, telefonicznie lub mailowo.
Dane kontaktowe: Dom Kultury Jogi Julia Durkiewicz
tel: 502 755 650 e-mail: kontakt@domkulturyjogi.pl