Warsztat - Anatomia Asan Odwróconych 15.10.2016

Począwszy od teorii przez praktykę elementarną takich pozycji jak: stanie na głowie, stanie na rękach, świeca, viparitakarani dowiemy się jak wpływają na nasz organizm i jak je poprawnie wykonywać.
Co takiego dzieję się w ciele podczas asan odwróconych?
Z punktu widzenia fizjologii asany te zwiększają dotlenienie komórek, udrażniają naczynia krwionośne i relaksują współczulny układ nerwowy. Nie każdemu jednak te pozycje przychodzą łatwo. Pojawiają się zawroty głowy, bóle szyi, brak równowagi. Jak temu sprostać?

Wykład z prezentacją, która pomoże zrozumieć działanie pozycji odwróconych oraz zajęcia praktyczne.
Plan warsztatu:
10.00 - 14.00 - Anatomia asan odwróconych - wykład, wprowadzenie do stania na rękach i świecy
16.00 - 19.00 - Wprowadzenie do stania na głowie, viparita karani mudra, joga nidra

Warsztat poprowadzi Łukasz Zalewski - kulturoznawca,
absolwent podyplomowych studiów z zakresu jogi w AWF Wrocław, od 20 lat praktykuje jogę, od ponad 6 lat uczy w Instytucie Ćwiczeń Psychofizycznych w Opolu, wykładowca Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu.
Joga jest dla mnie profilaktyką zdrowotną wykształconą przez dawne cywilizacje oraz doskonałą formą do zachowania uważnego umysłu we współczesnym świecie.

Termin: sobota, 15 października 2016

Zgłoszenia: T 502 755 650 lub kontakt@domkulturyjogi.pl

Koszt: 130zł (wpłata 50zł przy rezerwacji miejsca, reszta w dniu warsztatów)
Płatności można dokonywać w siedzibie Domu Kultury Jogi lub na konto:
Dom Kultury Jogi 85 1020 4027 0000 1902 1328 6101